Břitva 6/8 PUMA Zebrano

6/8 Břitva z nerezové oceli s kulatou hlavou a s rukojetí z exotického dřeva zebrano.

Skladem
Kód: 756
Značka: PUMA
3 790 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: PUMA
Šířka čepele: 6/8″
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Země původu: Německo

Krásná břitva značky Puma ze Solingenu s 6/8 čepelí z kvalitní nerezové oceli a s rukojetí z exotického dřeva zebrano - zebrawood. 

Zebrano je velmi tvrdé a velmi těžké dřevo. Zbarvení dřeva přechází z oranžové až do tmavě hnědé barvy, přičemž je struktura dřeva je jemná a doplněna světlejšími a tmavšími pruhy, rukojeť má proto pokaždé jinou barevnou strukturu, takže každý kus je originál.

 

 

Video: Holení se břitvou PUMA

v

 

 

  • Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, prohlédnuta a v případě potřeby naostřena na speciálních brusných kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

     

     

    Další info:

pumalogo_1

Německá PUMA je jedna z nejznámějších značek pro nože, které učinily Solingen světově známým jako "město nožů". PUMA byla založena v roce 1769 a dodnes vyrábí nožířské produkty ve špičkové kvalitě. Kombinuje tradiční řemeslné zpracování s moderními výrobními postupy a inovacemi. Sortiment zahrnuje kvalitní zavírací nože, lovecké nože či břitvy na holení. V současné době prodává své výrobky pod třemi registrovanýmí značkami: PUMA, PUMA IP a PUMA TEC. 

Německé břitvy PUMA ze Solingenu představují solidní kvalitu za rozumnou cenu