Sada - 3 břitvy Ralf Aust Grenadill (Blackwood)

Sada - 3 břitvy Ralf Aust Grenadill s čepelemi 5/8'' s francouzskou hlavou + 6/8'' s kulatou hlavou + 7/8'' se španělskou hlavou. Střenky z afrického dřeva blackwood (grenadill).

Skladem
Kód: 378
Značka: Ralf Aust
14 040 Kč –22 % 10 990 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Ralf Aust
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá, Francouzská, Španělská
Materiál střenek: Dřevo
Země původu: Německo
Sada 3 břitev Ralf Aust Grenadill (black wood)
Akce Tip
14 040 Kč –22 %

Sada 3 břitev Ralf Aust Grenadill s čepelemi 5/8'' s francouzskou hlavou + 6/8'' s kulatou hlavou + 7/8'' se španělskou hlavou. Krásná německá ruční práce z města Solingen. Čepele jsou vyrobeny z nejkvalitnější vysokouhlíkové oceli a mají na sobě vyleptán znak tohoto věhlasného výrobce.

Střenky z afrického dřeva black wood (grenadill), což je olejnaté těžké a tvrdé dřevo, které je odolné proti vlhkosti.
Půldutý výbrus zrcadlově vyleštěné čepele je určen pro holení středně tvrdých a tvrdých vousů, elegantně s ním oholíte i celou hlavu.
Břitvy jsou dodávány v originální černé krabičce Ralf Aust.

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích.

Každá zde nabízená břitva značky Ralf Aust je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato konkrétní břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Břitvy Ralf Aust logo

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je určen pro první holení tvrdších vousů, elegantně s ním oholíte i celou hlavu.