Set pro začínající břitevníky

Startovací sada pro začínajícího břitevníka obsahuje veškeré potřebné vybavení a doplňky, které jsou potřeba k tomu, aby se muž mohl začít holit Břitvou. Krom kosmetiky kupujete holení na celý život.

Skladem
Kód: 186
Značka: Gold Dollar
3 490 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 6/8
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Výrobce: Gold Dollar
Ostrá břitva Gold Dollar 66
Akce Tip
ZdarmaZdarma

Tento zvýhodněný a cenově dostupný set je připraven pro všechny, kteří by se rádi začali holit Břitvou. Obsahuje vše potřebné pro dokonalé oholení, péči o pokožku a vousy, a vybavení pro správné zacházení s břitvou.

Záruka 2 roky se nevztahuje na nálepku na čepeli.

Základem sady je dokonale nabroušená Břitva Gold Dollar 66, která se již stala legendou a začínala s ní řada Břitevníků. Nemůže chybět ani kvalitní obtahovací řemen, štětka Jezevčice a kosmetika na holení.

Obsah balení:

Další info:

Gold Dollar jsou levné čínské břitvy "východního" vzhledu i dílenského zpracování. Kvalita oceli je ovšem proti tomuto hodnocení v přímém protikladu a v poměru k ceně mají obrovský výkon, když vynikají svou houževnatostí a tvrdostí. Půldutým výbrusem čepele jsou předurčeny pro holení vlasů a tvrdších až tvrdých vousů a tam, kde "škrabky" a klasické žiletky končí, Gold Dollar teprve začíná. 

Všechny břitvy Gold Dollar v nabídce jsou osobně překontrolovány a nabroušeny zkušeným břitevníkem.