Břitva 2/8 Thiers Issard Black Plastic

Břitva Thiers Issard 2/8 Black Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Super Gnôme. Střenky z odolného plastu.

 

Skladem
Kód: 537
Značka: Thiers Issard
2 990 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 2/8
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Výrobce: Thiers Issard
Země původu: Francie

Francouzská břitva Thiers Issard 2/8 Blac Plastic 275, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Super Gnôme. Střenky jsou vyrobeny z černého odolného plastu. Tato břitva je díky své úzké kulaté hlavě vhodná zejména pro přesné oholení kontur a koutů.

Plně dutá čepel je vybroušena ze 100% karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Čepel se znakem Super Gnôme.
Střenky jsou vyrobeny z odolného plastu.

Dodáváno ve stylovém pouzdře z ovčí kůže.

Thiers Issards - nejlepší břitvy na světě

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Každá zde nabízená břitva značky Thiers Issard je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

Perfektně ostré francouzské břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.