Břitva 5/8 Böker Edelweiss SE

Zlacená dutá 5/8 břitva se španělskou hlavou se střenkami z materiálu Elforyn.

Skladem
Kód: 1415
Značka: Böker
6 180 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Böker
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Španělská
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Německo

Krásná dutá břitva se španělskou hlavou je určena pro poslední holení. Střenky se středovým nýtem jsou vyrobeny z materiálu Elforyn.

Elforyn byl vyvinut jako náhrada slonoviny na převážně minerální bázi. Je nejen vizuálně, ale pokud jde o zpracovatelnost a technické vlastnosti, je také velmi podobný svému modelu. Během vývoje byl kladen velký důraz na environmentální kompatibilitu, podoba se slonovinou je 89%. Může být velmi dobře obráběn a má velmi nízké riziko poškození. Vysoce kvalitní povrch je fluorescenční a přesvědčí vysokou tvrdostí povrchu a nízkým otěrem materiálu.

Břitva je dodávána v autentickém balení s certifikátem pravosti.

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, prohlédnuta a v případě potřeby naostřena na speciálních brusných kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout

 

Další info:

logo

 

 

 

Kvalitní německé břitvy z vysoce uhlíkové oceli značky Böker.

Začátek výroby nožů a břitev v městečku Remscheid v oblasti Solingenu se počítá od dvacátých let 17. století. Firmu Böker založili bratři Herman a Robert v roce 1829 a už koncem roku 1830 pracovalo ve firmě 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů. Později byla firma Böker přestěhována do Solingenu.

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a u některých modelů používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce, na kterých se podílí světoznámí designéři. Důraz je především kladen na výběr kvalitních materiálů.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení