Břitva 5/8 Böker Edelweiss SE

Zlacená dutá 5/8 břitva se španělskou hlavou se střenkami z materiálu Elforyn.

Skladem
Kód: 1415
Značka: Böker
5 480 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Böker
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Španělská
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Německo

Krásná dutá břitva se španělskou hlavou je určena pro poslední holení. Střenky se středovým nýtem jsou vyrobeny z materiálu Elforyn.

Elforyn byl vyvinut jako náhrada slonoviny na převážně minerální bázi. Je nejen vizuálně, ale pokud jde o zpracovatelnost a technické vlastnosti, je také velmi podobný svému modelu. Během vývoje byl kladen velký důraz na environmentální kompatibilitu, podoba se slonovinou je 89%. Může být velmi dobře obráběn a má velmi nízké riziko poškození. Vysoce kvalitní povrch je fluorescenční a přesvědčí vysokou tvrdostí povrchu a nízkým otěrem materiálu.

Břitva je dodávána v autentickém balení s certifikátem pravosti.

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, prohlédnuta a v případě potřeby naostřena na speciálních brusných kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout

 

Další info:

logo

 

 

 

Kvalitní německé břitvy z vysoce uhlíkové oceli značky Böker.

Začátek výroby nožů a břitev v městečku Remscheid v oblasti Solingenu se počítá od dvacátých let 17. století. Firmu Böker založili bratři Herman a Robert v roce 1829 a už koncem roku 1830 pracovalo ve firmě 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů. Později byla firma Böker přestěhována do Solingenu.

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a u některých modelů používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce, na kterých se podílí světoznámí designéři. Důraz je především kladen na výběr kvalitních materiálů.