Břitva 6/8 Ralf Aust černý plast

Elegantní dutá břitva 6/8 Ralf Aust se španělskou hlavou a  syntetickými střenkami .

Skladem
Kód: 2127
Značka: Ralf Aust
3 610 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Ralf Aust
Šířka čepele: 6/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Španělská
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Německo

Dutá břitva 6/8 Ralf Aust se španělskou hlavou a syntetickými střenkami je vyrobená z nejkvalitnější vysokouhlíkové oceli a má na sobě vyleptán znak tohoto věhlasného výrobce.

Černé střenky ze syntetického materiálu odolného proti vlhkosti.

Dutý výbrus zrcadlově vyleštěné čepele je určen pro  finální holení .
Břitva je dodávána v černé stylové krabičce.

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích.

Každá zde nabízená břitva značky Ralf Aust je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato konkrétní břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

Břitvy Ralf Aust logo

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je primárně určen pro první holení středně tvrdých vousů.

Zpět do obchodu