Břitva 6/8 Ralf Aust černý plast
Elegantní dutá břitva 6/8 Ralf Aust se španělskou hlavou a syntetickými střenkami .
Kategorie: | Nové břitvy |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Výrobce: | Ralf Aust |
Šířka čepele: | 6/8″ |
Výbrus čepele: | Dutý |
Tvar hlavy čepele: | Španělská |
Materiál střenek: | Umělý |
Země původu: | Německo |
Dutá břitva 6/8 Ralf Aust se španělskou hlavou a syntetickými střenkami je vyrobená z nejkvalitnější vysokouhlíkové oceli a má na sobě vyleptán znak tohoto věhlasného výrobce.
Černé střenky ze syntetického materiálu odolného proti vlhkosti.
Dutý výbrus zrcadlově vyleštěné čepele je určen pro finální holení .
Břitva je dodávána v černé stylové krabičce.
Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích.
Každá zde nabízená břitva značky Ralf Aust je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato konkrétní břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.
Další info:
Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je primárně určen pro první holení středně tvrdých vousů.