Břitva 7/8 Wacker Solingen "Jungmeister"

Propracovaný dekorativní hřbet, španělská hlava a ušlechtilá rukojeť z buvolího rohu činí z této 7/8 břitvy skutečný klenot.

Skladem
Kód: 579
Značka: Wacker Solingen
6 680 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Wacker Solingen
Šířka čepele: 7/8
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Španělská
Materiál střenek: Přírodní
Země původu: Německo

Duté Wacker břitvy z německého Solingenu vynikají výborným zpracováním a nejvyšší kvalitou oceli, která je vícestupňově tepelně upravovaná a kalená, čepel z vysokouhlíkové oceli je tak vyjímečně konzistentní po celé délce a právem tak patří mezi to nejlepší, co se v Solingenu vyrábí. 

Model: "Jungmeister" se prodává po celém světě od roku 1940.

.

geometrie čepele

 

Plně dutá břitva od firmy Wacker má sofistikovaně utvářený výbrus "Wall&Waist Cut",

jehož geometrie zaručuje mezigenerační dlouhověkost.

 

 

Střenky jsou vyráběny z bůvolího rohu .Buvolí roh je přírodní produkt, který podléhá přirozeným barevným variacím a strukturám a každá břitva je tak svým způsobem originální.

         

 Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

 

 

Další info:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

wacker-solingen-logo

Firma Wacker z německého Solingenu produkuje v současnosti břitvy, které vynikají výborným zpracováním a nejvyšší kvalitou oceli, která je vícestupňově tepelně upravovaná a kalená, čepel z vysokouhlíkové oceli je tak výjímečně konzistentní po celé délce a právem tak patří mezi to nejlepší, co se v Solingenu vyrábí.

  

geometrie čepele

 

Plně dutá břitva od firmy Wacker má sofistikovaně utvářený výbrus "Wall&Waist Cut",
jehož geometrie zaručuje mezigenerační dlouhověkost.

 

Střenky jsou vyráběny z bůvolího rohu. Bůvolí roh je přírodní produkt, který podléhá přirozeným barevným variacím a strukturám a každá břitva je tak svým způsobem originální.