Břitva 5/8 TIMOR "Deluxe"

5/8 TIMOR karbonová břitva s kulatou hlavou a střenkami z olivového dřeva.

Skladem
Kód: 1821
3 380 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Giesen & Forsthoff
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Přírodní
Země původu: Německo

Duté TIMOR břitvy z německého Solingenu od firmy Giesen & Forsthoff vynikají výborným zpracováním, vysokou kvalitou oceli a přijatelnou cenou. Střenky této břitvy jsou vyrobeny z olivového dřeva.

         

 Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

images

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V roce 1920 založili Paul Giesen a Eugen Forsthoff svou společnost na výrobu příborů v Solingenu. Netrvalo dlouho a produkty Giesen & Forsthoff byly uvedeny na trh v celé Evropě a v zámoří. Od té doby si značky G + F a Timor vytvářejí kvalitní výrobky, které splňují nejnáročnější standardy po celém světě. V roce 1945 společnost opustil spoluzakladatel Forsthoff. Zůstává známé jméno. Samotná rodina Giesenů byla od té doby v čele společnosti a nyní stojí v čele firmy ve třetí generaci. Sídlo společnosti v Solingenu bylo neustále rozšiřováno a modernizováno. Také řada produktů se neustále přizpůsobuje potřebám a požadavkům zákazníků. Giesen & Forsthoff je dnes specialistou na renomé a globálním vývozcem celé řady špičkových kadeřnických a manikúrních předmětů. Jsou jednou z mála společností na světě, které mají přesnost a odborné znalosti potřebné k výrobě nožů, břitev a holicích strojků.

 

VIDEO: Obtahování břitvy TIMOR na řemeni od firmy Giesen & Forsthoff