Břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889

Luxusní francouzská břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889 ze serie Prestige s šesti pravými diamanty vsazenými do střenek a čepelí s pozlaceným znakem Fox and Rooster.

 
Skladem
Kód: 294
Značka: Thiers Issard
10 150 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 5/8
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Výrobce: Thiers Issard
Země původu: Francie

Reprezentativní luxusní břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889 ze serie Prestige s šesti pravými diamanty vsazenými do střenek. Čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli Sheffield Silver s pozlaceným znakem Fox and Rooster.

Plně dutá čepel je vybroušena z nejlepší karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Čepel je zrcadlově vyleštěna a má ryzím zlatem vyleptán typický znak Fox and Rooster, který reprezentuje značku Thiers Issards.
Střenky jsou osazeny 6 pravými diamanty a jsou vyrobeny z velmi odolného tvrzeného plastu, tak aby vám břitva vydržela na celý život.

Dodáváno ve stylovém originálním pouzdře Thiers Issard z beraní kůže.

Thiers Issards - nejlepší břitvy na světě

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Tato vyjímečná břitva Thiers Issard Diamond Inlay 889 vyžaduje osobní přístup, je zkontrolována zkušeným břitevníkem a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva Thiers Issards je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Perfektně ostré francouzské břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.