Břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889

Luxusní francouzská břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889 ze serie Prestige s šesti pravými diamanty vsazenými do střenek a čepelí s pozlaceným znakem Fox and Rooster.

 
Skladem
Kód: 294
Značka: Thiers Issard
9 250 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Thiers Issard
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Francie

Reprezentativní luxusní břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889 ze serie Prestige s šesti pravými diamanty vsazenými do střenek. Čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli Sheffield Silver s pozlaceným znakem Fox and Rooster.

Plně dutá čepel je vybroušena z nejlepší karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Čepel je zrcadlově vyleštěna a má ryzím zlatem vyleptán typický znak Fox and Rooster, který reprezentuje značku Thiers Issards.
Střenky jsou osazeny 6 pravými diamanty a jsou vyrobeny z velmi odolného tvrzeného plastu, tak aby vám břitva vydržela na celý život.

Dodáváno ve stylovém originálním pouzdře Thiers Issard z beraní kůže.

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. 

Tato vyjímečná břitva Thiers Issard Diamond Inlay 889 vyžaduje osobní přístup, je zkontrolována zkušeným břitevníkem a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva Thiers Issards je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

Břitvy značky Thiers Issard            Thiers Issard

Firmu Thiers Issard založil v roce 1884 Pierre Thiers, zručný kovář známý výrobou výjimečných břitev. Rodinný podnik pokračoval Pierreovou manželkou a syny až do 20. století a břitvy této značky se dodnes vyrábějí ve střední Francii. 

Perfektně ostré břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. FIrma Thiers Issard stojí za svým produktem a nabízí opravu, nové ostření a renovaci svých produktů včetně výměny střenek ve svém sídle ve Francii na adrese 5 rue de la pie, Z..I. Le Felet, B.P.2, 63306 Thiers Cedex, Francie.

 

Video - výroba břitev Thiers Issard