Břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889

Luxusní francouzská břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889 ze serie Prestige s šesti pravými diamanty vsazenými do střenek a čepelí s pozlaceným znakem Fox and Rooster.

 
Skladem
Kód: 294
Značka: Thiers Issard
9 250 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Thiers Issard
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Francie

Reprezentativní luxusní břitva 5/8 Thiers Issard Diamond Inlay 889 ze serie Prestige s šesti pravými diamanty vsazenými do střenek. Čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli Sheffield Silver s pozlaceným znakem Fox and Rooster.

Plně dutá čepel je vybroušena z nejlepší karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Čepel je zrcadlově vyleštěna a má ryzím zlatem vyleptán typický znak Fox and Rooster, který reprezentuje značku Thiers Issards.
Střenky jsou osazeny 6 pravými diamanty a jsou vyrobeny z velmi odolného tvrzeného plastu, tak aby vám břitva vydržela na celý život.

Dodáváno ve stylovém originálním pouzdře Thiers Issard z beraní kůže.

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. 

Tato vyjímečná břitva Thiers Issard Diamond Inlay 889 vyžaduje osobní přístup, je zkontrolována zkušeným břitevníkem a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva Thiers Issards je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

Břitvy značky Thiers Issard            Thiers Issard

Firmu Thiers Issard založil v roce 1884 Pierre Thiers, zručný kovář známý výrobou výjimečných břitev. Rodinný podnik pokračoval Pierreovou manželkou a syny až do 20. století a břitvy této značky se dodnes vyrábějí ve střední Francii. 

Perfektně ostré břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. FIrma Thiers Issard stojí za svým produktem a nabízí opravu, nové ostření a renovaci svých produktů včetně výměny střenek ve svém sídle ve Francii na adrese 5 rue de la pie, Z..I. Le Felet, B.P.2, 63306 Thiers Cedex, Francie.

 

Video - výroba břitev Thiers Issard

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení