Ralf Aust

Břitvy Ralf Aust logo

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je primárně určen pro první holení středně tvrdých vousů.

Břitva 5/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill)
3 990 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 5/8 palce z nejlepší oceli a střenkami z odolného dřeva blackwood (grenadill).  

Břitva 5/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill) - zdobená
5 390 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 5/8 palce z nejlepší oceli, s kulatou hlavou a zdobenými střenkami ze dřeva blackwood (grenadill) s...

Břitva 5/8 Ralf Aust Bocote wood
4 450 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z exotického dřeva bocote wood.

Břitva 5/8 Ralf Aust Cocobolo wood
4 190 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust ze Solingenu s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva cocobolo wood (palisandr).

Břitva 5/8 Ralf Aust Ovangkol wood (Amazakoue)
4 190 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

Břitva 5/8 Ralf Aust Ovangkol wood (Amazakoue)
4 190 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust se španělskou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

Břitva 5/8 Ralf Aust Amazakoue wood
4 190 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s americkou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

Břitva 5/8 Ralf Aust Silver Crown
4 400 Kč

Elegantní břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a syntetickými střenkami se stříbrnou korunkou .

Břitva 6/8 Ralf Aust Bismarcklings (Wenge)
5 750 Kč

Břitva pro opravdové fajnšmekry 6/8 Ralf Aust Bismarcklings s francouzskou hlavou, čepelí z velmi kvalitní vysokouhlíkaté oceli s tvarovaným hřbetem a střenkami z afrického...

Břitva 6/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill)
4 250 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 6/8 palce z nejlepší oceli s kulatou hlavou a střenkami z odolného dřeva blackwood (grenadill)....

Břitva 6/8 Ralf Aust Bocote wood
4 550 Kč

Stylová břitva 6/8 Ralf Aust se španělskou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z exotického dřeva bocote wood.

Břitva 7/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill)
5 800 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 7/8 palce z nejlepší oceli, se španělskou hlavou a střenkami z odolného dřeva black wood...

12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem