Ralf Aust

Břitvy Ralf Aust logo

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je primárně určen pro první holení středně tvrdých vousů.

mooreiche hell spanisch
5 590 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 5/8 palce z nejlepší oceli, se španělskou hlavou a střenkami z bahenního dubu

Břitva 7/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill) - zdobená
5 460 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 5/8 palce z nejlepší oceli, s kulatou hlavou a zdobenými střenkami ze dřeva blackwood (grenadill)...

Břitva 5/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill) - zdobená
5 870 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 5/8 palce z nejlepší oceli, s kulatou hlavou a zdobenými střenkami ze dřeva blackwood (grenadill)...

Břitva 5/8 Ralf Aust Bocote wood
5 450 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z exotického dřeva bocote wood.

Břitva 5/8 Ralf Aust Cocobolo wood
5 870 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust ze Solingenu s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva cocobolo wood (palisandr).

Břitva 5/8 Ralf Aust Ovangkol wood (Amazakoue)
5 390 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

Břitva 5/8 Ralf Aust Amazakoue wood
5 390 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s americkou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

redwood offen.jpg1500x1500(1)
5 210 Kč

5/8 uhlíková břitva s kulatou hlavou a se střenkami Redwood

Břitva 5/8 Ralf Aust Silver Crown
5 870 Kč

Elegantní břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a syntetickými střenkami se stříbrnou korunkou .

Břitva 6/8 Ralf Aust Bismarcklings (Wenge)
7 560 Kč

Břitva pro opravdové fajnšmekry 6/8 Ralf Aust Bismarcklings s francouzskou hlavou, čepelí z velmi kvalitní vysokouhlíkaté oceli s tvarovaným hřbetem a střenkami z afrického...

Břitva 6/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill)
5 170 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 6/8 palce z nejlepší oceli s kulatou hlavou a střenkami z odolného dřeva blackwood (grenadill).     

Břitva 6/8 Ralf Aust Bocote wood
5 870 Kč

Stylová břitva 6/8 Ralf Aust se španělskou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z exotického dřeva bocote wood.

Břitva 6/8 Ralf Aust Snakewood Bismarcklinge
6 790 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust s čepelí Bismarck bez stabilizátoru je ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel velikosti 6/8 palce se zdobeným hřbetem je vyrobená z nejlepší...

13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem