Břitva 8/8 Böker - 14er

Palcová dutá břitva s americkou hlavou, čepelí s pozlaceným ornamentem na hřbetě a s akrylovou střenkou

Skladem
Kód: 1769
Značka: Böker
8 170 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Böker
Šířka čepele: 8/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Americká
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Německo

Břitva široká 1″ má historické leptání čepele s částečným zlacením a je elegantně zdobena filigránem a detailním laserovým gravírováním .Střenky z tmavého, mírně průhledného akrylu harmonicky zapadají do celkového obrazu břitvy díky jemné mosazné vložce.. 

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

logo

 

 

 

Kvalitní německé břitvy z vysoce uhlíkové oceli značky Böker.

Začátek výroby nožů a břitev v městečku Remscheid v oblasti Solingenu se počítá od dvacátých let 17. století. Firmu Böker založili bratři Herman a Robert v roce 1829 a už koncem roku 1830 pracovalo ve firmě 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů. Později byla firma Böker přestěhována do Solingenu.

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a u některých modelů používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce, na kterých se podílí světoznámí designéři. Důraz je především kladen na výběr kvalitních materiálů.