Břitvy na holení

Jsou muži, kteří se neholí. Jsou muži, kteří se holí z donucení. A pak jsou muži, kteří se holí ostrou břitvou. Chcete patřit mezi nás? 
V nabídce jsou pouze kvalitní ostré břitvy osobně zkontrolované a odborně naostřené na speciálních brusných kamenech zkušeným břitevníkem.

Všechny břitvy v nabídce jsou skladem a bezodkladně expedovány.

 

 

Správné obtahování břitvy na řemeni

 

 

Břitva 3/8 Thiers Issard Spartacus Black Plastic
ZdarmaZdarma
4 290 Kč

Břitva Thiers Issard 3/8 Spartacus Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Spartacus. Střenky z odolného plastu.

Břitva 4/8 Thiers Issard Barbe Black Plastic
ZdarmaZdarma
3 290 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 4/8 Barbe Black Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Spécial 1ère Barbe. Střenky z tvrdého odolného plastu.

Břitva 5/8 Böker - Graf Everhardt
ZdarmaZdarma
6 475 Kč

Krásná německá břitva 5/8 Böker - Graf Everhardt s kulatou hlavou, polodutým výbrusem čepele s pozlaceným ornamentem a střenkami z jelení rohoviny.

Břitva 5/8 Böker - King Cutter bílá
ZdarmaZdarma
3 050 Kč

King Cutter je nejžádanější klasika v sortimentu značky Böker - 5/8 břitva s kulatou hlavou, která se snadno používá a zaručuje perfektní oholení i pro nezkušené uživatele.

Břitva 5/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill)
ZdarmaZdarma
3 990 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 5/8 palce z nejlepší oceli a střenkami z odolného dřeva blackwood (grenadill).  

Břitva 5/8 Ralf Aust Blackwood (Grenadill) - zdobená
ZdarmaZdarma
4 190 Kč

Kvalitní břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 5/8 palce z nejlepší oceli, s kulatou hlavou a zdobenými střenkami ze dřeva blackwood (grenadill) s...

Břitva 5/8 Ralf Aust Bocote wood
ZdarmaZdarma
4 450 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z exotického dřeva bocote wood.

Břitva 5/8 Ralf Aust Cocobolo wood
ZdarmaZdarma
3 950 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust ze Solingenu s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva cocobolo wood (palisandr).

Břitva 5/8 Ralf Aust Ovangkol wood (Amazakoue)
ZdarmaZdarma
4 190 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

Břitva 5/8 Ralf Aust Ovangkol wood (Amazakoue)
ZdarmaZdarma
4 190 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust se španělskou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

Břitva 5/8 Ralf Aust Amazakoue wood
ZdarmaZdarma
4 190 Kč

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s americkou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

Břitva 5/8 Ralf Aust Silver Crown
ZdarmaZdarma
4 400 Kč

Elegantní břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a syntetickými střenkami se stříbrnou korunkou .

Břitva 5/8 Thiers - Issard Imitation Tortoise Shell Luxury
ZdarmaZdarma
6 450 Kč

Břitva Thiers Issard 5/8 Imitation Tortoise Shell Luxury, čepel z Sheffield oceli s kulatou hlavou a znakem Evide Sonnant Extra. Střenky z materiálu imitujícího želvovinu. 

Břitva 5/8 Thiers - Issard Real Bone
ZdarmaZdarma
6 990 Kč

Luxusní francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Real Bone 1196, čepel z Sheffield oceli s kulatou hlavou a znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z pravé kosti....

Břitva 5/8 Thiers Issard Black Plastic
ZdarmaZdarma
3 490 Kč

Klasická břitva Thiers Issard 5/8 Black Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z odolného plastu. 

Břitva 5/8 Thiers Issard Blue Micarta Jean
ZdarmaZdarma
5 990 Kč

Jedinečná designová břitva Thiers Issard 5/8 Blue Micarta Jean, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky imitující džínovinu.

Břitva 5/8 Thiers Issard Bocote
ZdarmaZdarma
5 990 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Bocote, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny ze dřeva bocote (kordie).

Břitva 5/8 Thiers Issard Boxwood
ZdarmaZdarma
5 995 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Boxwood, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny ze dřeva boxwood...

Nahoru
Další produkty
53 položek celkem