Břitva 5/8 Thiers Issard Blue Micarta Jean

Jedinečná designová břitva Thiers Issard 5/8 Blue Micarta Jean, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky imitující džínovinu.

Skladem
Kód: 291
Značka: Thiers Issard
5 990 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 5/8
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Výrobce: Thiers Issard
Země původu: Francie

Francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Blue Micarta Jean 889-MB, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu micarta s designem, který imituje džínovou látku.

  • Plně dutá čepel je vybroušena ze 100% karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
  • Čepel je zdobena pozlaceným znakem Fox and Rooster.
  • Střenky z odolného materiálu micarta v designu blue jeans. Micarta je laminát s vysokou hustotou, tvrdostí a celkovou pevností. Dobře odolává teplu, vlhkosti, deformacím a trhlinám.
  • Dodáváno v originálním pouzdře Thiers Issard z ovčí kůže.

Thiers Issards - nejlepší břitvy na světě

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Každá zde nabízená břitva značky Thiers Issard je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Perfektně ostré francouzské břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.