Holení: Snadno a rychle

Brožura v tištěné podobě, kterou si můžete zdarma stáhnout zde: 

Holení: Snadno a rychle

Skladem
Kód: 2163
50 Kč
Kategorie: Břitvy

 

I když tato kniha vyšla poprvé před více než 100 lety, má co nabídnout i dnes.

 

Značná část publikace se sice zabývá břitvou a přidruženými tématy, což je dnes holicí nástroj jen hrstky vyvolených, ale minimálně zbytek knihy zabývající se holením a potřebnými pomůckami, je aktuální i pro ostatní, kteří se holí šavetou či holicím strojkem za použití mýdla, či pěny, vyšlehané holící štětkou.

 

A jak je psáno výše, publikace je sto let stará, odkazuje například na "staré" dnes už málo používané  brusné  kameneny, "staré" nástroje kvality vizuální kontroly ostří, tedy např. lupy, "staré" kosmetické přípravky, které se dnes už nevyrábí, ale princip holení břitvou, šavetou, snebo  žiletkou je v podstaě stále stejný.

 

Brožuru neberte tedy jako dogma, ale jako cosi, co by si  měl, anebo alespoň mohl, každý minimálně začínající břitevník nastudovat, když nechce "trpět"  zbytečně, aby vypadal jako "švihák lázeňský". 

 

Tato  publikace je veřejně přístunpná na netu a děkuji autorům známým, které jsem v publikaci uvedl coby spoluautory i všem ostatním autorům neznámým, kteří se na její tvorbě podíleli; věřím, že v dobré víře poslouží všem, kdož se kvalitně oholit chtějí.

 

Zpět do obchodu