Břitva 13/16 Titan Green sandalwood

Břitva značky Titan s čepelí z kvalitní japonské oceli a střenkami ze zeleného santalového dřeva. Je dodávána v praktickém cestovním pouzdru se zipem.

Skladem
Kód: 429
Značka: Titan
1 890 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Titan
Šířka čepele: 13/16″
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Země původu: Asie

Cenově dostupná břitva značky Titan s velikostí čepele 13/16 a střenkou, která překvapí kvalitou použitých materiálů. Je vhodná pro všechny typy vousů, je perfektně naostřená a připravená k dokonalému oholení.

Čepel je vybroušena z kvalitní vysoko uhlíkaté japonské oceli odolné proti korozi - typ oceli: ACRM-2 Japan, tvrdost oceli: 60-63 HRC.
Střenky jsou vyrobeny ze zeleného santalového dřeva.

Půl dutý výbrus umožňuje pohodlné holení vlasů i tvrdých vousů.
Břitva je dodávána v praktickém cestovním pouzdru se zipem. 

Břitvy značky Titan se začaly vyrábět již v roce 1918 v přístavním městě Inčchon v Jižní Koreji. V současé době pokračuje tradice ručně broušených břitev Titan na Tchaj-wanu. Kvalita a perfektní ostrost tohoto konkrétního kusu je zaručena.

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, prohlédnuta a v případě potřeby naostřena na speciálních brusných kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Břitvy značky Titan se začaly vyrábět již v roce 1918 v přístavním městě Inčchon v Jižní Koreji. V současé době pokračuje tradice těchto ručně broušených břitev Titan na Tchaj-wanu. Čepele jsou vybroušeny z velmi tvrdé vysokouhlíkaté japonské oceli typu ACRM-2 Japan.

Kvalita a perfektní ostrost těchto břitev je zaručena. Polodutý výbrus čepele umožňuje pohodlné holení vlasů i tvrdých vousů.

Zpět do obchodu