Břitva 5/8 Ralf Aust Ovangkol wood (Amazakoue)

Stylová břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue).

Skladem
Kód: 219
Značka: Ralf Aust
4 190 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 5/8
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Výrobce: Ralf Aust
Země původu: Německo

Břitva 5/8 Ralf Aust s kulatou hlavou se zdobeným gravírovaným hřbetem a střenkami z tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue). Je vyrobená z nejkvalitnější vysokouhlíkové oceli a má na sobě vyleptán znak tohoto věhlasného výrobce.

Střenky z tvrdého tropického dřeva ovangkol wood (Amazakoue) původem ze západu Afriky.
Zdobený gravírovaný hřbet čepele.

Půl dutý výbrus zrcadlově vyleštěné čepele je určen pro holení středně tvrdých a tvrdých vousů, elegantně s ním oholíte i celou hlavu.
Břitva je dodávána v černé stylové krabičce.

Ralf Aust produkuje v současnosti asi nejlepší německé břitvy a je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích.

Každá zde nabízená břitva značky Ralf Aust je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato konkrétní břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Ralf Aust produkuje v současnosti asi nejlepší německé břitvy a je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je určen pro holení tvrdších vousů, elegantně s ním oholíte i celou hlavu.