Břitva 5/8 Ralf Aust Redwood

Kvalitní břitva značky Ralf Aust s kulatou hlavou ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 5/8 palce z nejlepší oceli a střenkami z odolného červeného dřeva (redwood).  

Skladem
Kód: 2131
Značka: Ralf Aust
7 340 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Ralf Aust
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Francouzská
Materiál střenek: Dřevo
Země původu: Německo

 

Krásná německá ruční práce z města Solingen. Čepel 5/8 s francouzskou hlavou je vyrobená z nejkvalitnější vysokouhlíkové oceli a má na sobě vyleptán znak tohoto věhlasného výrobce.

Střenky z afrického dřeva blackwood (grenadill), což je olejnaté těžké a tvrdé dřevo, které je odolné proti vlhkosti.
Půl dutý výbrus čepele je určen pro holení středně tvrdých a tvrdých vousů, elegantně s ním oholíte i celou hlavu.
Břitva je dodávána v černé stylové krabičce.

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích.

Každá zde nabízená břitva značky Ralf Aust je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato konkrétní břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Břitvy Ralf Aust logo

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je primárně určen pro první holení středně tvrdých vousů.

Zpět do obchodu