Thiers Issard

Perfektně ostré francouzské břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Kožené rolovací pouzdro na 7 břitev Thiers Issard - černé
2 390 Kč

Elegantní rolovací pouzdro francouzské značky Thiers Issard na 7 břitev z pravé beraní kůže v černé barvě představuje praktický a funkční doplněk pro opravdové břitevníky. 

Extra široký řemen Thiers Issard
2 190 Kč

Široký napnutý oboustranný řemen pro obtahování břitev. Rozměr pracovní plochy řemene: 250 x 76 mm. Tento nástroj je také ideální pomocník pro ostření břitev za pomocí...

Kožené rolovací pouzdro na 7 břitev Thiers Issard - hnědé
2 390 Kč

Elegantní rolovací pouzdro francouzské značky Thiers Issard na 7 břitev z pravé beraní kůže v hnědé barvě představuje praktický a funkční doplněk pro opravdové břitevníky. 

Krabička Thiers Issard na 1 břitvu
2 125 Kč

Originální krabička Thiers-Issard na 1 břitvu do velikosti 7/8 z bukového dřeva a kvalitní pravé kůže slouží pro bezpečné uložení a ochranu břitvy před okolními vlivy.

Krabička Thiers-Issard na 2 Břitvy
2 125 Kč

Krabička Thiers-Issard

Krabička na 7 břitev Thiers Issard
2 490 Kč

Stylová krabička francouzské značky Thiers-Issard na týdenní sadu 7 břitev až do velikosti 7/8. Vyrobeno z lakovaného bukového dřeva s koženou vložkou pro ochranu břitev.

TI
2 990 Kč

Břitva Thiers Issard 2/8 Black Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Super Gnôme. Střenky z odolného plastu.  

Břitva 3/8 Thiers Issard Spartacus Black Plastic
4 290 Kč

Břitva Thiers Issard 3/8 Spartacus Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Spartacus. Střenky z odolného plastu.

Břitva 4/8 Thiers Issard Barbe Black Plastic
3 290 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 4/8 Barbe Black Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Spécial 1ère Barbe. Střenky z tvrdého odolného plastu.

Břitva 5/8 Thiers - Issard Imitation Tortoise Shell Luxury
6 450 Kč

Břitva Thiers Issard 5/8 Imitation Tortoise Shell Luxury, čepel z Sheffield oceli s kulatou hlavou a znakem Evide Sonnant Extra. Střenky z materiálu imitujícího želvovinu. 

Břitva 5/8 Thiers - Issard Olivewood
6 690 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Olivewood, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z olivového dřeva.

Břitva 5/8 Thiers - Issard Real Bone
6 990 Kč

Luxusní francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Real Bone 1196, čepel z Sheffield oceli s kulatou hlavou a znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z kosti....

Břitva 5/8 Thiers Issard Black Plastic
3 490 Kč

Klasická břitva Thiers Issard 5/8 Black Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z odolného plastu. 

Břitva 5/8 Thiers Issard Blue Micarta Jean
5 990 Kč

Jedinečná designová břitva Thiers Issard 5/8 Blue Micarta Jean, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky imitující džínovinu.

Břitva 5/8 Thiers Issard Bocote
5 990 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Bocote, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny ze dřeva bocote (kordie).

Břitva 5/8 Thiers Issard Boxwood
5 995 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Boxwood, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny ze dřeva boxwood...

Břitva 5/8 Thiers Issard Cedarwood
5 990 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Cedarwood, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z cedrového dřeva.

Břitva 5/8 Thiers Issard Cork Oak
5 990 Kč

Krásná břitva Thiers Issard 5/8 Cork Oak, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z korkového dubu.

Nahoru
Další produkty
31 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem