Břitva 5/8 Thiers Issard Kingwood

Krásná břitva Thiers Issard 5/8 Kingwood, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z královského dřeva kingwood.

Skladem
Kód: 315
Značka: Thiers Issard
5 990 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 5/8
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Výrobce: Thiers Issard
Země původu: Francie

Břitva Thiers Issard 5/8 Kingwood 275-1196, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z exotického královského dřeva kingwood.

Plně dutá čepel je vybroušena ze 100% karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Čepel se znakem Evide Sonnant Extra.
Střenky jsou vyrobeny z tvrdého exotického brazilského dřeva kingwood.

Dodáváno ve stylovém pouzdře z ovčí kůže.

Thiers Issards - nejlepší břitvy na světě

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Každá zde nabízená břitva značky Thiers Issard je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Perfektně ostré francouzské břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.