Břitva 4/8 Thiers Issard Barbe Black Plastic

Francouzská břitva Thiers Issard 4/8 Barbe Black Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší Sheffield oceli se znakem Spécial 1ère Barbe. Střenky z tvrdého odolného plastu.

Skladem
Kód: 354
Značka: Thiers Issard
3 290 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Thiers Issard
Šířka čepele: 4/8
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Francie

 

Francouzská břitva Thiers Issard 4/8 Barbe Black Plastic 275, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Spécial 1ère Barbe. Střenky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu.

Plně dutá čepel je vybroušena ze 100% karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Čepel je zdobena znakem Spécial 1ère Barbe.
Střenky jsou vyrobeny černého odolného plastu

Dodáváno ve stylovém pouzdře z ovčí kůže.

Thiers Issards - nejlepší duté břitvy na světě

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Každá zde nabízená břitva značky Thiers Issard je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Břitvy značky Thiers Issard            Thiers Issard

Firmu Thiers Issard založil v roce 1884 Pierre Thiers, zručný kovář známý výrobou výjimečných břitev. Rodinný podnik pokračoval Pierreovou manželkou a syny až do 20. století a břitvy této značky se dodnes vyrábějí ve střední Francii. 

Perfektně ostré břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. FIrma Thiers Issard stojí za svým produktem a nabízí opravu, nové ostření a renovaci svých produktů včetně výměny střenek ve svém sídle ve Francii na adrese 5 rue de la pie, Z..I. Le Felet, B.P.2, 63306 Thiers Cedex, Francie.

Břitvy Thiers Issard mají plnědutý výbus, nejsou tedy vhodné pro první holení delších či tvrdých vousů a vlasů, naopak jsou jako finišerky určeny pro závěrečnou fázi holení.