Thiers Issard, Strana 2

Břitvy značky Thiers Issard            Thiers Issard

Firmu Thiers Issard založil v roce 1884 Pierre Thiers, zručný kovář známý výrobou výjimečných břitev. Rodinný podnik pokračoval Pierreovou manželkou a syny až do 20. století a břitvy této značky se dodnes vyrábějí ve střední Francii. 

Perfektně ostré břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. FIrma Thiers Issard stojí za svým produktem a nabízí opravu, nové ostření a renovaci svých produktů včetně výměny střenek ve svém sídle ve Francii na adrese 5 rue de la pie, Z..I. Le Felet, B.P.2, 63306 Thiers Cedex, Francie.

 

Video - výroba břitev Thiers Issard

 

5/8 Thiers Issard Walnut
5 830 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 5/8 Walnut, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z ořechového dřeva.

312
Břitva 5/8 Thiers Issard White Plastic
3 840 Kč

Klasická břitva Thiers Issard 5/8 White Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Evide Sonnant Extra. Střenky jsou vyrobeny z odolného plastu. 

297
Břitva 6/8 Thiers Issard Green Stamina 
5 750 Kč

Jedinečná designová břitva Thiers Issard 6/8 Green Stamina, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky z odolného materiálu stamina.  

157
Břitva 6/8 Thiers Issard Grelot Black Plastic
3 280 Kč

Francouzská břitva Thiers Issard 6/8 Grelot Black Plastic, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Grelot Medaille D'Or. Střenky z tvrdého odolného plastu.

360
Břitva 6/8 Thiers Issard Le Chatellerault Bocote
4 680 Kč

Speciální edice Thiers Issard 6/8 Bocote, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Le Chatellerault, krček se znakem Guyonneau, střenky z kordiového dřeva.

345
Břitva 7/8 Thiers - Issard Kingwood Renard et Coq
6 880 Kč

Luxusní dutá břitva Thiers Issard 7/8 Kingwood Renard et Coq, čepel z Sheffield oceli se španělskou hlavou a znakem Fox and Rooster, střenky z královského dřeva kingwood.

160
Nahoru
27 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 27 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení