Kožené rolovací pouzdro Thiers - Issard na 7 břitev - hnědé

Elegantní rolovací pouzdro francouzské značky Thiers-Issard na 7 břitev z pravé beraní kůže v hnědé barvě představuje praktický a funkční doplněk pro opravdové břitevníky. 

Skladem
Kód: 430
Značka: Thiers-Issard
1 970 Kč
Kategorie: Krabičky a pouzdra na břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Thiers Issard
Země původu: Francie

Kožené rolovací pouzdro na sedmidenní set břitev v hnědé barvě. Univerzální a praktické pouzdro, které můžete využít nejen pro břitvy jakékoliv velikosti, ale také pro šavety, nůžky, kapesní nůž nebo třeba pero.

Originál Thiers Issard z měkké beraní kůže prémiové kvality, odolné proti opotřebení.
Záklopka chrání břitvy před vysunutím, mosazné očko je možno použít pro zavěšení pouzdra.
Vhodné pro cestující břitevníky.

Břitvy na fotkách nejsou součástí pouzdra. Slouží jen pro ilustraci.

Břitvy značky Thiers Issard            Thiers Issard

Firmu Thiers Issard založil v roce 1884 Pierre Thiers, zručný kovář známý výrobou výjimečných břitev. Rodinný podnik pokračoval Pierreovou manželkou a syny až do 20. století a břitvy této značky se dodnes vyrábějí ve střední Francii. 

Perfektně ostré břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. FIrma Thiers Issard stojí za svým produktem a nabízí opravu, nové ostření a renovaci svých produktů včetně výměny střenek ve svém sídle ve Francii na adrese 5 rue de la pie, Z..I. Le Felet, B.P.2, 63306 Thiers Cedex, Francie.

 

Video - výroba břitev Thiers-Issard

 

Zpět do obchodu