Břitva 6/8 Thiers Issard Le Chatellerault Bocote

Speciální edice Thiers Issard 6/8 Bocote, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Le Chatellerault, krček se znakem Guyonneau, střenky z kordiového dřeva.

Skladem
Kód: 345
Značka: Thiers Issard
4 450 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 6/8
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Výrobce: Thiers Issard
Země původu: Francie

Francouzská břitva Thiers Issard 6/8 Bockote 100-275 CH-BO, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Le Chatellerault. Střenky jsou vyrobeny ze dřeva bocote (kordie).

Jedná se o speciální sérii se znakem Le Chatellerault na čepeli a krčkem s vyraženým znakem Guyonneau.
Plně dutá čepel je vybroušena z nejlepší karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Střenky jsou vyrobeny z kordiového dřeva (bocote wood).

Dodáváno v originálním pouzdře Thierss Issard z ovčí kůže.

Thiers Issards - nejlepší břitvy na světě

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Každá zde nabízená břitva značky Thiers Issard je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Perfektně ostré francouzské břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.