Břitva 6/8 Thiers Issard Le Chatellerault Bocote

Speciální edice Thiers Issard 6/8 Bocote, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Le Chatellerault, krček se znakem Guyonneau, střenky z kordiového dřeva.

Skladem
Kód: 345
Značka: Thiers Issard
4 450 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Thiers Issard
Šířka čepele: 6/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Země původu: Francie

Francouzská břitva Thiers Issard 6/8 Bockote 100-275 CH-BO, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Le Chatellerault. Střenky jsou vyrobeny ze dřeva bocote (kordie).

Jedná se o speciální sérii se znakem Le Chatellerault na čepeli a krčkem s vyraženým znakem Guyonneau.
Plně dutá čepel je vybroušena z nejlepší karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Střenky jsou vyrobeny z kordiového dřeva (bocote wood).

Dodáváno v originálním pouzdře Thierss Issard z ovčí kůže.

Thiers Issards - nejlepší duté břitvy na světě

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Každá zde nabízená břitva značky Thiers Issard je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Břitvy značky Thiers Issard            Thiers Issard

Firmu Thiers Issard založil v roce 1884 Pierre Thiers, zručný kovář známý výrobou výjimečných břitev. Rodinný podnik pokračoval Pierreovou manželkou a syny až do 20. století a břitvy této značky se dodnes vyrábějí ve střední Francii. 

Perfektně ostré břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. FIrma Thiers Issard stojí za svým produktem a nabízí opravu, nové ostření a renovaci svých produktů včetně výměny střenek ve svém sídle ve Francii na adrese 5 rue de la pie, Z..I. Le Felet, B.P.2, 63306 Thiers Cedex, Francie.

Břitvy Thiers Issard mají plnědutý výbus, nejsou tedy vhodné pro první holení delších či tvrdých vousů a vlasů, naopak jsou jako finišerky určeny pro závěrečnou fázi holení.