Břitva 6/8 Thiers Issard Green Stamina 

Jedinečná designová břitva Thiers Issard 6/8 Green Stamina, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky z odolného materiálu stamina.

 
Skladem
Kód: 157
Značka: Thiers Issard
5 650 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 6/8
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Výrobce: Thiers Issard
Země původu: Francie

Francouzská břitva Thiers Issard 6/8 Green Stamina Renard et Coq 889, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky jsou vyrobeny z odolného materiálu stamina v zelené barvě.

Plně dutá čepel je vybroušena ze 100% karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Čepel je zdobena pozlaceným znakem Fox and Rooster.
Střenky jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu stamina, což je laminát vyrobený z dýh tropických dřev, které byly obarveny, naimpregnovány fenolovou pryskyřicí a stlačeny pod vysokým tlakem a teplem. 

Dodáváno originálním pouzdře Thiers Issard z pravé ovčí kůže.

Thiers Issards - nejlepší břitvy na světě

Francouzské břitvy firmy Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.

Každá zde nabízená břitva značky Thiers Issard je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Další info:

Perfektně ostré francouzské břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. Lepší břitvy než Thiers Issard nenajdete.