Břitva 6/8 Thiers-Issard Green Stamina

Jedinečná designová břitva Thiers-Issard 6/8 Green Stamina, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky z odolného materiálu stamina.

 
Skladem
Kód: 157
Značka: Thiers-Issard
5 750 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Thiers Issard
Šířka čepele: 6/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Země původu: Francie

Francouzská břitva Thiers-Issard 6/8 Green Stamina Renard et Coq 889, čepel s kulatou hlavou z nejlepší uhlíkové oceli se znakem Fox and Rooster. Střenky jsou vyrobeny z odolného materiálu stamina v zelené barvě.

Plně dutá čepel je vybroušena ze 100% karbonové oceli typu Sheffield Silver Steel - C135, s tvrdostí 62 až 64 HRC.
Čepel je zdobena pozlaceným znakem Fox and Rooster.
Střenky jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu stamina, což je laminát vyrobený z dýh tropických dřev, které byly obarveny, naimpregnovány fenolovou pryskyřicí a stlačeny pod vysokým tlakem a teplem. 

Dodáváno originálním pouzdře Thiers-Issard z pravé ovčí kůže.

Francouzské břitvy firmy Thiers-Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny již od roku 1884 a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří.

Každá zde nabízená břitva značky Thiers-Issard je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, a zakonzervována. Tato konkrétní břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

Břitvy značky Thiers Issard            Thiers Issard

Firmu Thiers Issard založil v roce 1884 Pierre Thiers, zručný kovář známý výrobou výjimečných břitev. Rodinný podnik pokračoval Pierreovou manželkou a syny až do 20. století a břitvy této značky se dodnes vyrábějí ve střední Francii. 

Perfektně ostré břitvy značky Thiers Issard mají nejlepší pověst. Jsou ručně vyráběny a broušeny z nejkvalitnější uhlíkové oceli typu Sheffield, která zaručuje perfektní ostrost a stabilní ostří. FIrma Thiers Issard stojí za svým produktem a nabízí opravu, nové ostření a renovaci svých produktů včetně výměny střenek ve svém sídle ve Francii na adrese 5 rue de la pie, Z..I. Le Felet, B.P.2, 63306 Thiers Cedex, Francie.

 

Video - výroba břitev Thiers-Issard

 

Zpět do obchodu