Břitva 7/8 Böker - Graf Engelbert II.

Elegantní 7/8 břitva s americkou hlavou, čepelí s pozlaceným ornamentem a střenkami z jelení rohoviny

Skladem
Kód: 390
Značka: Böker
10 980 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Böker
Šířka čepele: 7/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Americká
Materiál střenek: Přírodní
Země původu: Německo

Elegantní břitva Graf Engelbert II. ze serie Grafen von Berg německé značky Böker s šířkou čepele 7/8, americkou hlavou, dutým výbrusem a střenkami z jelení rohoviny. Je určená jako břitva finišerka na poslední holení.

Břitva má na čepeli 24 karátovým zlatem vyleptán ornament s historickým motivem ze třídílné unikátní série břitev, která byla vyrobena na počest hrdinství urozených pánů z hradu Berg ve městě Solingen (DE), kde se tyto břitvy vyrábějí. Konkrétně tato 7/8 palcová břitva je věnována hraběti Engelbertovi II. z Bergu, který je zde zobrazen jako arcibiskup z Kolína nad Rýnem, kde byl v roce 1225 zavražděn.

Zakončení vysoce leštěné čepele z prvotřídní vysoce uhlíkaté oceli je lemováno americkou hlavou. Střenka je vyrobena z ručně vybírané jelení rohoviny s ozdobnými nýty. Krček má oboustranné rýhování.

Tato břitva představuje vrchol toho, co věhlasná firma Böker ze Solingenu ve svém oboru dokáže vyrobit.
Je dodávána v rafinovaném prezentačním displeji s certifikátem pravosti a individuálním sériovým číslem.

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Video: Břitva 7/8 Böker - Graf Engelbert II.

 

Další info:

logo

 

 

 

Kvalitní německé břitvy z vysoce uhlíkové oceli značky Böker.

Začátek výroby nožů a břitev v městečku Remscheid v oblasti Solingenu se počítá od dvacátých let 17. století. Firmu Böker založili bratři Herman a Robert v roce 1829 a už koncem roku 1830 pracovalo ve firmě 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů. Později byla firma Böker přestěhována do Solingenu.

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a u některých modelů používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce, na kterých se podílí světoznámí designéři. Důraz je především kladen na výběr kvalitních materiálů.

 

Zpět do obchodu