Břitva 5/8 Böker - Graf Everhardt

Krásná německá břitva 5/8 Böker - Graf Everhardt s kulatou hlavou, polodutým výbrusem čepele s pozlaceným ornamentem a střenkami z jelení rohoviny.

Skladem
Kód: 387
Značka: Böker
7 160 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Böker
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Přírodní
Země původu: Německo

Jedinečná břitva Graf Everhardt ze serie Grafen von Berg německé značky Böker s šířkou čepele 5/8, kulatou hlavou, polodutým výbrusem a střenkou z jelení rohoviny. Je určená pro všechny druhy vousů a vlasů.

Břitva má na čepeli 24 karátovým zlatem vyleptán ornament s historickým motivem z třídílné unikátní série břitev, která byla vyrobena na počest hrdinství tří urozených pánů z hradu Berg ve městě Solingen (DE), kde se tyto břitvy vyrábějí. Konkrétně tato krásná 5/8 palcová břitva připomíná svým motivem panství hraběte Everharda von der Mark (1130–1180) z rodu Berg a s erbem města Hamm, kde působil.

Zakončení vysoce leštěné čepele z prvotřídní vysoce uhlíkaté oceli je lemováno kulatou hlavou. Střenka je vyrobena z ručně vybírané jelení rohoviny s ozdobnými nýty. Krček má oboustranné rýhování.

Tato břitva představuje vrchol toho, co věhlasná firma Böker ze Solingenu ve svém oboru dokáže vyrobit.
Je dodávána v rafinovaném prezentačním displeji s certifikátem pravosti a individuálním sériovým číslem. 

 

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

logo

 

 

 

Kvalitní německé břitvy z vysoce uhlíkové oceli značky Böker.

Začátek výroby nožů a břitev v městečku Remscheid v oblasti Solingenu se počítá od dvacátých let 17. století. Firmu Böker založili bratři Herman a Robert v roce 1829 a už koncem roku 1830 pracovalo ve firmě 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů. Později byla firma Böker přestěhována do Solingenu.

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a u některých modelů používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce, na kterých se podílí světoznámí designéři. Důraz je především kladen na výběr kvalitních materiálů.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení