Břitva 5/8 Böker - Graf Everhardt

Krásná německá břitva 5/8 Böker - Graf Everhardt s kulatou hlavou, polodutým výbrusem čepele s pozlaceným ornamentem a střenkami z jelení rohoviny.

Skladem
Kód: 387
Značka: Böker
8 760 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Böker
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Přírodní
Země původu: Německo

Jedinečná břitva Graf Everhardt ze serie Grafen von Berg německé značky Böker s šířkou čepele 5/8, kulatou hlavou, polodutým výbrusem a střenkou z jelení rohoviny. Je určená pro všechny druhy vousů a vlasů.

Břitva má na čepeli 24 karátovým zlatem vyleptán ornament s historickým motivem z třídílné unikátní série břitev, která byla vyrobena na počest hrdinství tří urozených pánů z hradu Berg ve městě Solingen (DE), kde se tyto břitvy vyrábějí. Konkrétně tato krásná 5/8 palcová břitva připomíná svým motivem panství hraběte Everharda von der Mark (1130–1180) z rodu Berg a s erbem města Hamm, kde působil.

Zakončení vysoce leštěné čepele z prvotřídní vysoce uhlíkaté oceli je lemováno kulatou hlavou. Střenka je vyrobena z ručně vybírané jelení rohoviny s ozdobnými nýty. Krček má oboustranné rýhování.

Tato břitva představuje vrchol toho, co věhlasná firma Böker ze Solingenu ve svém oboru dokáže vyrobit.
Je dodávána v rafinovaném prezentačním displeji s certifikátem pravosti a individuálním sériovým číslem. 

 

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

logo

 

 

 

Kvalitní německé břitvy z vysoce uhlíkové oceli značky Böker.

Začátek výroby nožů a břitev v městečku Remscheid v oblasti Solingenu se počítá od dvacátých let 17. století. Firmu Böker založili bratři Herman a Robert v roce 1829 a už koncem roku 1830 pracovalo ve firmě 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů. Později byla firma Böker přestěhována do Solingenu.

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a u některých modelů používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce, na kterých se podílí světoznámí designéři. Důraz je především kladen na výběr kvalitních materiálů.

 

Zpět do obchodu