Luxusní holící štětka - jezevčice First Class Silvertip Badger 30*80 mm

Pravá jezevčice - luxusní štětka na holení First Class Silvertip Badger 30*80 mm, ručně vyrobená z nejlepších měkkých a pružných stříbrných štětin z jezevce.

Skladem
Kód: 133
2 990 Kč

Znalci je Silvertip jezevec jednoznačně považován za to vůbec nejlepší. Pro tyto čistě ručně vyráběné štětky na holení se používají pouze pečlivě vybrané jezevčí štětiny z krku zvířete. Vzácný přírodní materiál je obzvláště měkký a pružný. 

Jemné, kónicky se zužující chloupky mají schopnost zadržovat velké množství vody a vytvořit hustou krémovou pěnu. Další známkou kvality je černý pruh, který běží horizontálně přes převážně stříbřitě lesklé štětiny.

Tato holící štětka, jezevčice typu Silvertip Badger, je prémiový produkt výjimečný velikostí uzlu jezevčích štětin (rozměry 30 x 80 mm), je vyroben s použitím historických nástrojů v řemeslné dílně a zvládne ho sestavit jen několik specialistů na celém světě. 

Půlkruhový tvar hlavy holící štětky je ručně ideálně nastaven. Jemné hroty proto nevyžadují stříhání a přirozená měkkost vláken je zachována.

Po prvním použití holící štětky této velikosti a kvality vám budou příště všechny ostatní holící štětky velice legrační.

Úplně nová štětka na holení jezevčice může někdy pouštět štětiny. Není to závada, ale běžný jev.