Luxusní holící štětka jezevčice First Class Silvertip Badger 30*80 mm

Pravá jezevčice - luxusní štětka na holení First Class Silvertip Badger 30*80 mm, ručně vyrobená z nejlepších stříbrných štětin z jezevce.

Skladem
Kód: 133
4 980 Kč

Znalci holení je srst jezevce druhu Silvertip považován jednoznačně za vůbec nejlepší materiál na holící štětky. Pro tyto čistě ručně vyráběné štětky se používají pouze pečlivě vybrané jezevčí štětiny z krku zvířete. Vzácný přírodní materiál je obzvláště měkký a pružný. 

Jemné, kónicky se zužující chloupky mají schopnost zadržovat velké množství vody a vytvořit hustou krémovou pěnu. Další známkou kvality je černý pruh, který běží horizontálně přes převážně stříbřitě lesklé štětiny.

Tato holící štětka, jezevčice typu Silvertip Badger, je prémiový produkt výjimečný svou velikostí uzlu jezevčích štětin (rozměry 30 x 80 mm). Je vyroben s použitím historických nástrojů v řemeslné dílně a zvládne ho sestavit jen několik specialistů na světě. 

Hlava štětky je ručně seříznuta do ideálního tvaru, jemné hroty proto nevyžadují stříhání a je zachována přirozená měkkost vláken.

Úplně nová štětka na holení jezevčice může někdy pouštět štětiny. Není to závada, ale běžný jev.

 

 

Zpět do obchodu