Břitva 3/8 PUMA

Nepoužitá 3/8 klínová břitva z karbonové oceli německé provenience

Skladem
Kód: 1701
Značka: PUMA
4 280 Kč
Kategorie: Starožitné břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: PUMA
Šířka čepele: 3/8″
Výbrus čepele: Klínový
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Německo

3/8 nikdy nepoužitá klínová nikdy břitva v originálním stavu z vysoce uhlíkové oceli s kulatou hlavou  je určená především pro holení vlasů a tvrdých a třeba delších vousů. Břitva je v umělohmotných střenkách černé barvy opatřenými logem firmy PUMA.

 

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je naostřena na speciálních brusných kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni a zakonzervována. Tato břitva je tedy dokonale ostrá a je tak připravena k tomu nejlepšímu prvnímu oholení.

 

Další info:

pumalogo_1

Německá PUMA je jedna z nejznámějších značek pro nože, které učinily Solingen světově známým jako "město nožů". PUMA byla založena v roce 1769 a dodnes vyrábí nožířské produkty ve špičkové kvalitě. Kombinuje tradiční řemeslné zpracování s moderními výrobními postupy a inovacemi. Sortiment zahrnuje kvalitní zavírací nože, lovecké nože či břitvy na holení. V současné době prodává své výrobky pod třemi registrovanýmí značkami: PUMA, PUMA IP a PUMA TEC. 

Německé břitvy PUMA ze Solingenu představují solidní kvalitu za rozumnou cenu, aktuálně se však vedení firmy PUMA rozhodlo břitvy této značky dále nevyrábět. Nové břitvy zn. PUMA  tedy doprodám a další již nebudou.

Zpět do obchodu