Břitva 6/8 Ralf Aust Snakewood Bismarcklinge

Břitva značky Ralf Aust s čepelí Bismarck bez stabilizátoru z německého Solingenu, čepel velikosti 6/8 palce se zdobeným hřbetem z nejlepší oceli, s kulatou hlavou ve střenkách z hadího dřeva.  

Skladem
Kód: 1362
Značka: Ralf Aust
6 760 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Ralf Aust
Šířka čepele: 6/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Dřevo
Země původu: Německo

 

Krásná německá ruční práce z města Solingen. Čepel 6/8 s kulatou hlavou zdobeným hřbetem je vyrobená z nejkvalitnější vysokouhlíkové oceli a na čepeli má vyleptán znak tohoto věhlasného výrobce.

Střenky ze dřeva snakekwood, což je mimořádně tvrdé dřevo z jižní Ameriky, které je odolné proti vlhkosti. 
Zdobený gravírovaný hřbet čepele.

Půl dutý výbrus zrcadlově vyleštěné čepele je určen pro holení středně tvrdých a tvrdých vousů, elegantně s ním oholíte i celou hlavu.
Břitva je dodávána v černé stylové krabičce.

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích.

Každá zde nabízená břitva značky Ralf Aust je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato konkrétní břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

Břitvy Ralf Aust logo

Ralf Aust je jednou z mála společností ve městě Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60-ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je primárně určen pro první holení středně tvrdých vousů,  dutý pak pro poslední holení dohladka. Rozdíl mezi polodutou a dutou je u této značky nesnadné určit, když každý kus je originál a lze tak zařadit podobně  "nestejné" břitvy do  jiných "škatulí".

Proto se mne ptejte, na co chcete,  já co  budu vědět, odpovím.

 

Děkuji.

 

JHWS

Zpět do obchodu