Břitva 6/8 TIMOR "Solingen Lion"

Tato 6/8 TIMOR břitva s kulatou hlavou a zlaceným hřbetem je jeden z dalších exkluzivních kousků ze Solingenu.

Skladem
Kód: 1820
5 770 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Giesen & Forsthoff
Šířka čepele: 6/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Přírodní
Země původu: Německo

Duté TIMOR břitvy z německého Solingenu od firmy Giesen & Forsthoff vynikají výborným zpracováním, vysokou kvalitou oceli a přijatelnou cenou. Střenky této břitvy jsou vyrobeny z bůvolího rohu .Buvolí roh je přírodní produkt, který podléhá přirozeným barevným variacím a strukturám a každá břitva je tak svým způsobem originální.

         

 Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

images

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V roce 1920 založili Paul Giesen a Eugen Forsthoff svou společnost na výrobu příborů v Solingenu. Netrvalo dlouho a produkty Giesen & Forsthoff byly uvedeny na trh v celé Evropě a v zámoří. Od té doby si značky G + F a Timor vytvářejí kvalitní výrobky, které splňují nejnáročnější standardy po celém světě. V roce 1945 společnost opustil spoluzakladatel Forsthoff. Zůstává známé jméno. Samotná rodina Giesenů byla od té doby v čele společnosti a nyní stojí v čele firmy ve třetí generaci. Sídlo společnosti v Solingenu bylo neustále rozšiřováno a modernizováno. Také řada produktů se neustále přizpůsobuje potřebám a požadavkům zákazníků. Giesen & Forsthoff je dnes specialistou na renomé a globálním vývozcem celé řady špičkových kadeřnických a manikúrních předmětů. Jsou jednou z mála společností na světě, které mají přesnost a odborné znalosti potřebné k výrobě nožů, břitev a holicích strojků.

 

VIDEO: Obtahování břitvy TIMOR na řemeni od firmy Giesen & Forsthoff

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení