Břitva 7/8 Ralf Aust bůvolí roh

Famózní dutá břitva značky Ralf Aust ručně vyráběná v německém Solingenu, čepel 7/8 palce z nejlepší karbonové oceli se španělskou hlavou a střenkami z leštěného bůvolího rohu

Skladem
Kód: 2031
Značka: Ralf Aust
6 780 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Ralf Aust
Šířka čepele: 7/8″
Výbrus čepele: Dutý
Tvar hlavy čepele: Španělská
Materiál střenek: Přírodní
Země původu: Německo

 

Nádherná ruční práce z města Solingen. Čepel o velikosti 7/8 s elegantní francouzskou hlavou je vyrobená z nejkvalitnější vysokouhlíkové oceli a na čepeli má vyleptán znak tohoto věhlasného výrobce.

Střenky jsou vyrobeny z leštěného bůvolího rohu.
Dutý výbrus zrcadlově vyleštěné čepele je určen pro poslední holení vousů.
Břitva je dodávána v černé stylové krabičce.

Ralf Aust je jednou z mála společností v Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60ti výrobních krocích.

Každá zde nabízená břitva značky Ralf Aust je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato konkrétní břitva je tedy dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

 

Další info:

Břitvy Ralf Aust logo

Ralf Aust je jednou z mála společností ve městě Solingenu, která stále vyrábí břitvy ve své staré tradiční řemeslné podobě. Břitvy jsou vyráběny ručně z nejkvalitnější uhlíkové oceli v 60-ti výrobních krocích. Půl dutý výbrus čepele je primárně určen pro první holení středně tvrdých vousů,  dutý pak pro poslední holení dohladka. Rozdíl mezi polodutou a dutou je u této značky nesnadné určit, když každý kus je originál a lze tak zařadit podobně  "nestejné" břitvy do  jiných "škatulí".

Proto se mne ptejte, na co chcete,  já co  budu vědět, odpovím.

 

Děkuji.

 

JHWS

Zpět do obchodu