Břitva 5/8 Böker - King Cutter Black

Absolutní klasika v sortimentu značky Böker - 5/8 břitva s kulatou hlavou, která se snadno používá a zaručuje velmi dobré oholení i pro nezkušené uživatele.

Skladem
Kód: 393
Značka: Böker
4 320 Kč
Kategorie: Nové břitvy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Böker
Šířka čepele: 5/8″
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Země původu: Německo

Břitva King Cutter 5/8 zaručuje královský start do nového dne. Absolutní klasika v sortimentu značky Böker, nad kterou zaplesá srdce každého muže. King Cutter je již od začátku 20. století pevnou součástí programu Böker Straight Razor.

S praktickou čepelí 5/8 je to ideální břitva pro každé oholení, snadno se používá a zaručuje velmi dobré oholení i pro nezkušené uživatele. Nerezová čepel je vyrobena z nejlepší vysoce uhlíkové oceli Solingen Straight Razor.

King Cutter se svou syntetickou rukojetí je nejprodávanější břitva z nabídky věhlasné firmy Böker. Střenky s niklovou stříbrnou vložkou ve tvaru historického stromu Böker jsou vyrobeny ze syntetického vlákna odolného proti vlhkosti. Krček je na obou stranách zoubkovaný pro příjemné uchopení během holení.

Břitva je dodávána v autentickém balení s certifikátem pravosti.

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30 000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Video: Recenze břitvy 5/8 Böker King Cutter Black

 

Další info:

 

logo

 

 

 

Kvalitní německé břitvy z vysoce uhlíkové oceli značky Böker.

Začátek výroby nožů a břitev v městečku Remscheid v oblasti Solingenu se počítá od dvacátých let 17. století. Firmu Böker založili bratři Herman a Robert v roce 1829 a už koncem roku 1830 pracovalo ve firmě 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů. Později byla firma Böker přestěhována do Solingenu.

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a u některých modelů používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce, na kterých se podílí světoznámí designéři. Důraz je především kladen na výběr kvalitních materiálů.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení