Břitva 5/8 Böker - King Cutter White

King Cutter je nejžádanější klasika v sortimentu značky Böker - 5/8 břitva s kulatou hlavou, která se snadno používá a zaručuje perfektní oholení i pro nezkušené uživatele.

Skladem
Kód: 396
Značka: Böker
3 099 Kč
Kategorie: Břitvy na holení
Záruka: 2 roky
Šířka čepele: 5/8
Výbrus čepele: Polodutý
Tvar hlavy čepele: Kulatá
Materiál střenek: Umělý
Výrobce: Böker
Země původu: Německo

Břitva King Cutter 5/8 zaručuje královský start do nového dne. Nejprodávanější břitva v celém sortimentu značky Böker ze Solingenu, nad kterou zaplesá srdce každého muže. King Cutter je již od začátku 20. století pevnou součástí programu Böker Straight Razor.

S praktickou čepelí 5/8 je to ideální břitva pro každé ráno, snadno se používá a zaručuje velmi dobré oholení i pro nezkušené uživatele. Nerezová čepel je vyrobena z nejlepší vysoce uhlíkové oceli Solingen Straight Razor.

King Cutter se svou syntetickou rukojetí je nejprodávanější břitva z nabídky věhlasné firmy Böker. Střenky s niklovou stříbrnou vložkou ve tvaru historického stromu Böker jsou vyrobeny ze syntetického vlákna odolného proti vlhkosti. Krček je na obou stranách zoubkovaný pro příjemné uchopení během holení.

Břitva je dodávána v autentickém balení s certifikátem pravosti. 

Každá zde nabízená břitva je osobně zkontrolována zkušeným břitevníkem. Je rozbalena, zkontrolována a v případě potřeby naostřena na kamenech (finiš na kameni Shapton K0711 Ha No Kuromaku Ceramic Whetstone Murasaki - grit 30.000), obtáhnuta na řemeni, zakonzervována a znovu pečlivě zabalena. Tato břitva je dokonale ostrá, krájí vlas a je tak připravena k tomu nejlepšímu oholení, jaké jenom břitva může poskytnout.

Video: Břitva 5/8 Böker - King Cutter White

Další info:

Kvalitní a velmi ostré německé poloduté břitvy z vysoce kvalitní uhlíkové oceli značky Böker.

Začátek výroby nožů a břitev v městečku Remscheid v oblasti Solingenu se počítá od dvacátých let 17. století. Firmu Böker založili bratři Herman a Robert v roce 1829 a už koncem roku 1830 pracovalo ve firmě 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů. Později byla firma Böker přestěhována do Solingenu.

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a u některých modelů používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce, na kterých se podílí světoznámí designéři. Důraz je především kladen na výběr kvalitních materiálů.