Olej Ballistol 100 ml na konzervaci břitev

100 ml jedinečného, víceúčelového, mnohostranného a ekologického oleje Ballistol v plastové lahvičce.

Skladem
Kód: 2028
Značka: Ballistol
120 Kč
Kategorie: Ballistol
Záruka: 2 roky

Břitva musí být po holení pečlivě vyčištěna, osušena a nezbytně nakonzervována olejem. Stačí pár kapek, aby vaše břitva získala ochranu proti korozi. Ballistol chrání, konzervuje a regeneruje přírodní dřevo a na kovech vytváří alkalický ochranný film, neutralizuje lidský pot a jiné kyselé usedliny, jež podporují nežádoucí korozi břitev.

Na základě svého nízkého napětí na povrchových plochách a enormní rozpínavé schopnosti dosáhne Ballistol také do nejskrytějších koutů a nejjemnějších trhlinek v kovu. 

Účinné složky v Ballistolu jsou přirozeného původu, popř. se vyskytují v přírodě. Jeho základním olejem je lékařsky čistý bílý olej, neobsahuje žádné pryskyřice a kyseliny a je odolný proti stárnutí. 

Jedná se o jeden z nejlepších všeobecně použitelných olejů s vynikajícími ochrannými a konzervačními účinky. Nejsou použity žádné FCKW, PCB, dioxiny a chlorované uhlovodíky.

 

 

 

ballistol_1

 

Přírodní olej Ballistol vytváří na kovech alkalický ochranný film, neutralizuje lidský pot a jiné kyseliny a zásady, které podporují korozi. Díky své enormní rozpínavosti dosáhne tento olej do nejskrytějších koutů a nejjemnější trhlinek vaší Břitvy.

Je tak nejlepší prostředkem pro rozpouštění staré rzi a temných skvrn na čepeli, když následným leštěním třeba i toaletním papírem se starožitná Břitva postupně blíží lesku Břitvy nové!

 

 

 

 

Zpět do obchodu