Olej Ballistol 30 ml na konzervaci břitev

30 ml jedinečného, víceúčelového, mnohostranného a ekologického oleje Ballistol v plastové lahvičce s tryskou.

Skladem
Kód: 1855
Značka: Ballistol
60 Kč
Kategorie: Ballistol
Záruka: 2 roky

Břitva musí být po holení pečlivě vyčištěna, osušena a nezbytně nakonzervována olejem. Stačí pár kapek, aby vaše břitva získala ochranu proti korozi. Ballistol chrání, konzervuje a regeneruje přírodní dřevo a na kovech vytváří alkalický ochranný film, neutralizuje lidský pot a jiné kyselé usedliny, jež podporují nežádoucí korozi břitev.

Na základě svého nízkého napětí na povrchových plochách a enormní rozpínavé schopnosti dosáhne Ballistol také do nejskrytějších koutů a nejjemnějších trhlinek v kovu. 

Účinné složky v Ballistolu jsou přirozeného původu, popř. se vyskytují v přírodě. Jeho základním olejem je lékařsky čistý bílý olej, neobsahuje žádné pryskyřice a kyseliny a je odolný proti stárnutí. 

Jedná se o jeden z nejlepších všeobecně použitelných olejů s vynikajícími ochrannými a konzervačními účinky. Nejsou použity žádné FCKW, PCB, dioxiny a chlorované uhlovodíky.

 

 

 

ballistol_1

 

Přírodní olej Ballistol vytváří na kovech alkalický ochranný film, neutralizuje lidský pot a jiné kyseliny a zásady, které podporují korozi. Díky své enormní rozpínavosti dosáhne tento olej do nejskrytějších koutů a nejjemnější trhlinek vaší Břitvy.

Je tak nejlepší prostředkem pro rozpouštění staré rzi a temných skvrn na čepeli, když následným leštěním třeba i toaletním papírem se starožitná Břitva postupně blíží lesku Břitvy nové!

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení